Póry v Obličeji

25. prosince 2010 v 22:10 | ♥♥♥
 Je to jednoduché, jestliže máš neustále rozšířené póry a tvoje pleť se zanáší, můžeš příčiny vidět hned na několika místech. V důsledku nezdravé stravy, špatného čištění a v neposlední řadě používaní špatných kosmetických přípravků, může docházet k tvorbě černých teček ve tvém obličeji. Nadměrné množství tuků navíc přispívá k tomu, že se vám pleť mastí a leskne. Tuk, kterého má pokožka přebytek, pak tvoje póry ucpává a rozšiřuje je.
Strava=Pokud budeme hledat příčiny vzniku černých teček v nesprávném stravování, je třeba si uvědomit, že nejhorší je do svého těla přijímat potraviny jako jsou uzeniny, tučné mléčné výrobky a smažené pokrmy (samozřejmě myslíme ve velké míře).
Čištění= Svou pleť bys se měla naučit hlavně čistit. Možná nemáte náladu strávit deset minut navíc v koupelně, ale vězte, že vaše tvář vám za důkladnou očistu poděkuje. Lepší, než nějaké drastické mačkání pupínků bude, když se naučíš používat pleťová mléka, tonika a masky k hloubkovému čištění pórů. Nezapomínej svou pleť každý večer zbavovat nečistot - mnohé z nás po příchodu z mejdanu padnou do postele a na nějaké čištění pěkně kašlou.
Kosmetické přípravky=Pokud máš sklony k maštění se pleti, nepoužívej výživné krémy. Ty zabraňují přirozené potřebě pleti vylučovat nečistoty - hromadí se v kůži a tvoje póry se zanášejí. Také používej přípravky, které vaši pleť odmastí - tedy různá tonika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni_♥

Klik♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama